kategórie
Garmin Vivoactive 3 Black Silicon, Slate
NOVINKA

Garmin Vivoactive 3 Black Silicone, Slate

Vaše športové aktivity a platby sú od seba vzdialené len jedno ťuknutie v novom vívoactive 3. Športové smarthodiny so vstavaným GPS majú viac ako 15 predinštalovaných športových aplikácií a sú pripravené aj platiť cez GARMIN PAY, takže svoj telefón a peňaženku môžete nechať doma
359,00 €
Skladom
ks
záruka:24 mesiacov
výrobca:Garmin
cena bez DPH:299,17 €
cena vr. DPH:359,00 €
Kalkulátor úveru CETELEM
popis
parametre
súbory a odkazy

Garmin Vivoactive 3 Black Silicone, Slate

 

Smart hodinky Vivoactive 3 majú GPS, snímač pulzu Garmin Elevate na zápästí a predinštalované športové aplikácie. Naviac majp kovové časti hodiniek špeciálne upravený povrch technológiou PVD coating, ktorá sa používa napríklad pri výrobe zbraní. Takto upravený povrch je vysoko odolný voči poškriabaniu, vysokým teplotách, a zároveň neodráža dopadajúce svetlo.

Vivoactive 3 zaznamenáva všetky vaše aktivity počas celého dňa. Počas behu, plávania, cyklistiky, lyžovania, golfu, pádlovania či turistiky počíta vaše kroky, spálené kalórie. V priebehu dňa monitoruje váš tep vďaka optickému pulzomeru Garmin Elevate priamo na vašom zápästí. Hodinky majú veľký farebný, perfektne čitateľný dotykový displej s vysokým rozlíšením na ktorom sa  zobrazia smart notifikácie z vášho smartfónu (prichádajúce hovory, sms, maily a iné upozornenia) Hodinky Vivoactive 3 sú ľahké, a zároveň odolné voči nárazom a môžete ich nosiť na ktorejkoľvek ruke. Vďaka novej funkcii Side Swipe stačí jediný dotyk a máte rýchly prístup k widgetom a ďalším funkciám.

 

Obsah balenbia:

  • vívoactive 3 (čierny silikónový remienok - obvod zápästia 127 - 204 mm)
  • nabíjací/dátový kábel,
  • používateľská príručka.
Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu
X