kategórie

SERVIS BICYKLOV

Pracovníci v našom servise sú naozajstní profesionáli na svojom mieste. Zúčastňujú sa  odborných školení a cyklistika je pre nich viac, ako len práca. Je to ich koníček. 
Každý člen našeho servisného timu je odborne preškolený a má niekoľkoročnú prax v servise bicyklov. Stále sledujeme najnovšie trendy techniky a zdokonalujeme sa. Ani nové technologie nie su pre nás žiadným problémom a vždy vynaložíme maximálne úsilie k tomu, aby ste boli vždy čo naviac spokojní. Snažíme se Vám taktiež navrhnúť rôzne alternativy pre vylepšenie Vášho bicykla. 

Servis bicykla začínáme s bezplatnou prehliadkou bicykla a následným návrhom servisných prác, ktoré budú potrebné. Náš mechanik s Vami prekonzultuje problém a vysvetlí Vám všetko potrebné. Vždy však rešpektujeme Vaše rozhodnutie a Váš finančný rozpočet.

V pripade, že nemáte čas priviesť Váš bicykel na servis, ZAVOLAJTE NÁM (0908 948 498) a dohodneme termín vyzdvihnutia Vášho bicykla našim technikom. Následne Vám zoservisovaný bicykel vieme priviesť k Vám domov.

 

Servisné práce zabezpečuje firma PROBIKE SERVICE s.r.o.

PROBIKE SERVICE s.r.o. nie je platcom DPH.

 

X