kategórie
Garmin Edge 820
Novinka

Garmin Edge 820

0% (0 hodnotenie)
Garmin Edge 820
379,90 €
Odoslanie 1-3 prac. dni
ks
záruka:24 mesiacov
výrobca:Garmin
bežná cena:399,90 €
cena bez DPH:316,58 €
cena vr. DPH:379,90 €
Kalkulátor úveru CETELEM
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia

Garmin Edge 820

Popis produktu:

NOVINKA! Edge 820 - GPS cyklopočítač pre pokročilý tréning aj navigáciu. Dodávaný v základnej výbave s cyklomapou Európy*. Okrem prepracovaného používateľského rozhrania ponúka Edge 820 nové možnosti nastavenia používateľských profilov, ktoré si dokážete optimalizovať na základe druhu aktivity (tréning, pretek, indoor) s doplnením typu používaného bicykla (cestná cyklistika, MTB, eBike a pod.).

Pre náročných ponúka Edge 820 komplexné merania ako VO2 max, poradca zotavenia, FTP a meranie watt/kg, pripravenosť na výkon, či Strava Live Segments, ktoré sú doplnené pokročillou cyklistickou metrikou v prípade pripojenia kompatibilného ANT+ wattmetra > Vector 2

Široké spektrum dodávaného a voliteľného príslušenstva umožňuje z Edge 820 získať maximum infomácií v reálnom čase s možnosťou využitia on-line funkcií a zobrazaním notifikácií po pripojení ku kompatibilnému smartfónu cez Bluetooth.

Vďaka rozšírenej kompatibilite ANT+ rozhrania, dokážete Edge pripojiť ku kompatibilným systémom systémom elektronického radenia prevodov - Shimano Di2 electronic shifting systems / SRAM RED eTAP a Campagnolo EPS. Prepojenie umožňuje na displeji Edge sledovať aktuálne zaradení prevodový stupeň, pomer prevodov a úroveň stavu batérie elektronického systému radenia prevodov .Vďaka ANT+ tiež Edge pripojíte ku kompatibilným cyklotrenažérom pre plnohodnotný in-door tréning.

NOVINKOU je používateľské rozhranie, ktoré okrem iného počíta s možným rozšíreniami funkcií, dátových polí a rôznych widgetov, ktoré umožnia rozšíriť funkcionalitu pre väčší zážitok z jazdy. Všetko je dostupné vďaka novej službe > > > Connect IQ™ store. Bližšie informácie dostupné na odkaze > > > Connect IQ™ pre Edge.

V spolupráci s výrobcom bicyklov SPECIALIZED sme do ponuky IQ STORE uvoľnili novú aplikáciu pre ovládanie a nastavenie kompatibilného e-bicykla zo série LEVO, TURBO LEVO FSR a TURBO LEVO HT. Aplikácia pre kompabilné zariadenia zo série Edge je dostupná na odkaze > > > Connect IQ™ store. Bonusom je tiež dodávaný vysunutý držiak Edge

 

Balenie obsahuje:

EDGE 820,
držiak na bicykel (štandard),
držiak na bicykel (vysunutý),  
USB kábel,
šnúrka na zápästie

 

 

 

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu